Seçim Arabası Paketleri

Araç üstü ses sistemi 1

Araç üstü ses sistemi 1 özellikleri: Fiber Polyester Hoparlör ( 2 Adet.....

0,00TL
Araç üstü ses sistemi 10

Araç üstü ses sistemi 10 özellikleri: Aqua Horn Hoparlör ( 4 Adet ): 8” (20 cm.) 2.....

0,00TL
Araç üstü ses sistemi 11

Araç üstü ses sistemi 11 özellikleri: Aqua Horn Hoparlör (.....

0,00TL
Araç üstü ses sistemi 9

Araç üstü ses sistemi 9 özellikleri: Aqua Horn Hoparlör ( 2 .....

20.130,29TL
Araç Üstü Ses Sistemi Paketi 1

Araç Üstü Ses Sistemi Paketi 1*2 Adet Fiber Polyester Hoparlör,300w-600w Bass Geniş Alan Hoparlör .....

0,00TL
Araç Üstü Ses Sistemi Paketi 6

Araç üstü seslendirme sistemleri*Gpm504 Power Mikser Anfi 2x250 Watt,4 Mono kanal-2x250W 4Ω ,5 Band .....

0,00TL
Dc12V Amfi Araç Üstü Hoparlör Sistemi - Seçim Hoparlörü

Araç Üstü Hoparlör Sistemi* 200 Watt Amplifikatör çıkış gücü.3 kanal 2 Mikrofon (2mV) ve 1 Line gi.....

0,00TL
Dmm Pk2 Seçim Arabası Seslendirme Paketi

Özellikleri :* 150 Watt Amplifikatör çıkış gücü,3 kanal 2 Mikrofon (2mV) ve 1 Line girişi (30mV),1 k.....

0,00TL
Dmm Pk4 Seçim Arabası Seslendirme Paketi

* 200 Watt Amplifikatör çıkış gücü,3 kanal 2 Mikrofon (2mV) ve 1 Line girişi (30mV),1 kanal Hat çıkı.....

0,00TL
Seçim Anons Sistemi Paket

Seçim Aracı ses sistemi paketi-Araç Üstü Ses Sistemi * 200 Watt seçim arabası anfisi,amplifikat.....

0,00TL
Seçim Arabası Ses Sistemi Paket

Seçim arabaları ses sistemi paketi* 2X300 Watt Amplifikatör çıkış gücü,4 kanal 2 Mikrofon (2mV) ve .....

0,00TL
Seçim Arabası Seslendirme Paketi

Araç üstü ses sistemleri seslendirme paketi100 Watt Amplifikatör çıkış gücü,3 kanal 2 Mikrofon (2mV.....

0,00TL
Seçim Aracı Ses Sistemi

Seçim Aracı Ses Sistemi *2 x 200 Watt Araç anfisi,Amplifikatör çıkış gücü,4 kanal 2 Mikrofon (2mV) .....

0,00TL
Seçim Aracı Ses Sistemi Paket

Seçim ses sistemi seslendirme sistemi*200 Watt Amplifikatör çıkış gücü.3 kanal 2 Mikrofon (2mV) ve .....

0,00TL
Seçim Aracı Seslendirme Paketi

Seçim otobüsleri seçim araçları seslendirme paketi*2 Adet Polyester Fiber Hoparlör Kabini,İki y.....

0,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 45 (3 Sayfa)

Seçim Araçları Ses Sistemleri

Seçim Aracı Ses SistemleriSeçim Otobüsü Ses Sistemleri, Türkiye’nin her yerine Montaj Satış Hizmeti Seçim kampanyaları için en iyi ses sistemlerini sunuyoruz. Profesyonel ses sistemlerimiz ve uzman teknik ekibimiz ile Türkiye’nin her yerine montaj ve satış hizmeti sağlıyoruz. Seçim otobüsü ses sistemleri konusunda da uzmanız ve müşterilerimize en iyi kalitede ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de seçim aracı ses sistemleri, seçim otobüsü ses sistemleri araç üstü ses sistemleri ihtiyacınızı karşılamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Araç Üstü Ses Sistemleri

Seçim kampanyalarınızda reklam ve tanıtımlarınızda Araç üstü ses sistemleri ile muhteşem ses performansı ve kaliteli ürün paketlerini firmamızda bulabilirsiniz. Seçim tanıtımlarında, en uygun fiyatlarla ses sistemi ürünlerini bizden satın alabilirsiniz. Araç Üstü Ses Sistemleri, Seçim aracı ses sistemleriAraç Üstü Ses Miting SistemleriSeçim Aracı ses sistemleri, Araç Üstü Mıknatıslı Ses Sistemi, Seçim Hoparlörü, Araç Üstü ses Sistemleri Fiyatları, Seçim Otobüsü ses sistemleri, Araç Üstü Ses Sistemleri, Araç Üstü Ekipmanları, Araç Ses Sistemi Fiyatları, Araç Üstü Ses Sistemleri, Ses Miting Sistemleri, Seçim Aracı Ses Sistemleri, Seçim Hoparlörü, Araç Üstü Ses Sistemleri Fiyatları, Seçim Otobüsü Ses Sistemleri, Seçim Arabası, Seçim Arabası Kiralama Fiyatları, Seçim Ses Sistemi, Seçim Araçları, Seçim Arabası Ses Sistemleri, Seçim ArabasıAraç üstü ses sistemi, Araç içi ses sistemi, Araç hoparlör sistemleri, Araç ses amplifikatörü, Araç Üstü Ses Sistemleri Fiyatları ve Modelleri ürün seçeneklerinde, polyester hoparlör, seçim hoparlörü,araç amfi çeşitleri, telsiz mikrofon, mobil ses sistemleri ve oto amfi markalarını bulabilirsiniz .Seçim İçin Araç Üstü Ses Sitemlerinde Araç amfisi, su geçirmez hoparlör çeşitleri ve araç üstü mıknatıs ses sistemi paketlerini bulabilirsiniz.

Seçim Kampanyaları

Yerel seçimlerin giderek yaklaştığı günlerde seçim kampanyaları hız kazanmaktadır.Seçim çalışmaları denince ilk akla gelen şey ise araç üstü ses sistemleri olmaktadır. Seçim araçları hem sesli hem de görsel reklam ürünleridir. Tüm cadde ve sokaklarda dolaşarak her kesime ulaşmaya çalışırlar. Araç üstü ses sistemleri, siyasi mitinglerde adayların konuşmalarını veya politik mesajlarını, parti marşlarını veya diğer müzikleri kalabalığa duyurmak için kullanılabilir. Bu tür ses sistemleri genellikle yüksek güçlü hoparlörler, mikrofonlar, ses kontrol üniteleri ve genellikle güçlü bir amplifikatör içeren bir sistemdir. Ses seviyesi genellikle oldukça yüksek olabilir ve geniş bir alana ses yayılmasını sağlar. 30 yıldır bu sektörde hizmet veren firmamız yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir.

2024 Yerel Seçim Kampanyaları İçin Bizi Tercih Edin

Seçim kampanyaları, bir siyasi parti veya adayın seçimde destek kazanmak için yürüttüğü stratejik ve organize edilmiş iletişim faaliyetleridir. Kampanyalar genellikle medya, topluluk etkinlikleri, mitingler, broşürler, afişler, dijital platformlar ve sosyal medya gibi çeşitli iletişim araçları kullanılarak yürütülür.Seçim kampanyalarının amacı, seçmenlerin dikkatini çekmek, onları ikna etmek ve oylarını kazanmak için adayın veya partinin mesajını iletmektir. Kampanyalar genellikle belirli bir politika platformunu, adayın niteliklerini ve vaatlerini vurgular. Ayrıca, rakip adayları eleştirmek ve seçmenleri kendi tarafına çekmek için stratejik mesajlar da içerebilir. Sizin için hazırladığımız seçim araçları ses sistemleri amaca uygun olarak tasarlanmaktadır. Ses kaliteleri yüksektir.Hazırladığımız seçim otobüsü ses sistemleri mitinglerde de kullanılabilir.